Jdi na obsah Jdi na menu
 


trapasy

7. 11. 2008

Terezka, 11 let -
Byli jsme na dovolené v Bulharsku.Večer,když jsme šli na pokoj se nám stal trapas! Nastoupili jsme do výtahu a jeli do pokoje.A co se nestalo! Někdo si nás přivolal do jiného patra.Ale nikdo tam nebyl.My jsme se nepodívali v jakém patře jsme a vystoupili jsme. Šli jsme do našeho pokoje, ale o patro níž.Bylo otevřeno.Nám to bylo divné, ale šli jsme dál. Vešli jsme do koupelny, aby jsme se umyli, ale tam byla cizý,nahá žena,která se právě domyla a začala na nás křičet jiným jazykem. Nečekali jsme na nic a raději jsme zdrhli. Od té doby se koukáme kam deme.

 

Jaroškoa, 12 let -
Byl právě APRÍL !šli jsme s kámoškama na pizzu .za náma seděli kluci a strašně se řehtali.seděli jsme tam něco přes 2.hod a oni taky když se kámošky zvedly (což nešlo)zavolaly vedoucího který nám zjistil že nám kluci na židle vylili lepidlo !!!!!!!!Už nikdy jsme tam nešly


Laura, 13 let -
bylo mi asi 11.byla jsem na letním táboře a každej den k večeru byl sraz celýho tábora.Jednou jsme zase byli na srazu a mě se chtělo upr...a najednou se to stalo.já to ze sebe vypustila,ale naštěstí na to všichni za 3 dny zapoměli.


Monika, 14 let -
jednou sem sla proti svimu milackovi a konecne sem se odhodlala ze ho pozdravim a dam se snim do reci.jenze najednou se mi chtelo prdnout!!takova racha!!!jehokamosi se zacalli smat a protoze sem prdea smezerama rikaj mi POLOPRDKO!!!


Helka, 14 let -
Jednou mi zavolal na mobil kámoš mého batra, abych k němu přišla, že budeme grilovat. Když jsem dorazila do ulice, kde kamarád bydlel, docela jsem se zarazila. V té ulici bylo vedle sebe 5 stejných domů!!! Po chvíli váhání jsem se rozhodla pro ten nejbližší. Branka byla otevřená, vchodové dveře taky. Bylo mi divné, že by každý dům měl odemčeno. Vlezla jsem dovnitř a vydala se nahoru po schodech. Zvědavě jsem nakoukla do dveří.... a tam seděla úplně neznámá žena!!!!!!!!!!!! Najednou zvedla hlavu a tvářila se dost překvapeně.... Vysvětlila jsem jí, koho hledám a ona mi s velice poťouchlým úsměvem pomohla :-))))). Od té doby si pamatuji, kde kamarád bydlí, podle této pomůcky: je jich 5 a ten prostřední je nejdůležitější(zkuste si to vyzkoušet na prstech :-))))


Judka, 13 let -
jednou jsme šly s kamarádkama do města.Uviděly jsme super kluky.Hned jsme je sly obkouknout. Zacali jsme se na ně usmívat, ale oni náš usmev neopetovali. Prisly jsme tedy za nimi a zacaly si s nimi povidat. Sli jsme spolecne do kavarny a vymenili si cisla.Bylo jim teplo a tak se vyslikli. Jenze potom jsme s hruzou zjistili, ze to jsou holky.


Kateřina, 15 let -
Byla jsem na koncertě a hrozně sem si tam prdla.Bylo to fakt hrozný snad muj nejvetši TRAPAS v zivote ...


Jana R., ?? let -
sla jsem se svym pritelem k jeho babicce.Jeho babicka chova pejska je strasne hodnej ale neposednej.v jejich prujezdu byva tma a je tam spatne videt.kdyz jsme prochazeli prujezdem ke dverim do neceho jsem slapla.nebrala jsem to na vedomi,proc by na chodbe domu bylo neco spinaveho.-kdyz jsem ale vesla do pokoje na svetlo cely ten objem ktery jsem mela na bote jsem roznesla po pokoji,pritel si toho vsiml a rikal at se podivam za sebe.Jakmile jsem se ohledla myslela jsem ze se propadnu hambou.lino po kuchyni bylo spinave od hovna do ktere ho jsem slapla na chodbe.strasne jsem se stydela.nastesti byla jeho babicka hodna jen se tomu zasmala.

Franta, 19 let -
To mi bylo tak kolem 14-15, a rozjeli se mi jebáci po xichtě, dost mě to štvalo. Jednou jsem slyšel že pomáhá potřít na noc zubní pastou, tak jsem to zkusil, ale nenasel jsem doma žádnou jinou než modrou. Druhej den ráno jsem spal a najednou slyším zvonek. Vyběhnul jsem a u dveří jsem uviděl známého otce, že si potřebuje půjčit gril. Já strašně akční hňup jsem mu ho pomáhal nakládat. V autě seděla nějaká pěkná slečna a čuměla po mě. Já jako drsnej pubertální frajer jsem na ni ještě zamrkal, zamával a šel domu. V předsíni jsem se náhodou podíval do zrcadla, zatočila se mi hlava a už jsem cejtil jak se propadám hanbou. Po 1/2 hoďce rozdejchávání mi došlo že ta pěkná holka v tom autě se na mě nedívala kvůli šarmu, tak jsem byl v prdeli ještě víc. Od té doby jsem ji neviděl. (Bohu dík) Jo to s tou zubní pastou je kravina!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Franta, 19 let -
Šel jsem jednou za svojí mladou (bejvalou) ke škole. Čekám na ní zazvonilo vyhrnulo se tak 50 lidí a mezi něma ona. Řekla mi počkej chvilku šla za těma ostatníma a já jenom slyším tichým hláskem: holky to je ten co mu chci dat dneska kopačky. Najednou se úplně všichni co tam byli otočili a civěli na mě jako bych byl nějakej odpad. Nevěděl jsem co, tak jsem dělal že jsem to neslyšel. Za 5 minut poté jsme se pohádali a dala mi kopačky. KRÁVA :-)


Lena, 18 let -
Jednou jsem jela an nákupy a jak máme ve zvyku, tak sme s kamoskou flirtovaly s kdekym. videly sme dva bozi kluky. byli ale super... po 5 minutách snažení jsem se s tim bezva týpkem už líbala. kamoska na tom byla stejne. jenže v tom se to stalo. je se pocurala. ale zakryla sem to mykinou. myslela sem ze je to ok, ale to se jeste nevedela ze sem se i pokakala. kamoska mi to rekla a ja se sla pravleci na toaletu do sukne, kterou sem si koupila. dobry , kluci si toho nevsimli. pak sem to ale dostala....


Kitinka, 13 let -
Byla jsem kvůli potížím s žaludkem hospitalizována v nemocnici.Pravidelně jsem chodila na výtěr stolice kde byla vždy stejná sestra. Mám v pozadí trochu chlupy a sestra to věděla... Jednou, když jsme všichni čekali v čekárně (všichni jsou i jeden krásnej kluk z nemocnice) vyšla sestrab a řekla mě: Tak co, už sis vyholila ty chlupy v zadku???Všichni se začali smát, ale já nezpanikařila a odpověděla jsem: Ne a co vy, pořád si nemůžete najít chlapa a stála nemůžete najít podprsenku, v který by jste neměla tak vyvěšený prsa, že by jste je nemusela tahat po zemi???A pořád jste stará panna???? Ona se úplně zaervenala, vysupěla a odešla!!! Myslím, že jsi mě můj idol konečně všimnul!!!!!


Wendy, 15 let -
Taky přidám svojí trošku do mlýna..jednou jsem s kámoškou jela na chatu jejích rodičů.kousek od nás bydlela holka,jejíž táta MÍVAL farmu,a její zbytky tam ještě zůstaly.s tou holkou jsme se kamarádili.bratr tý holky se mi STRÁÁÁÁÁŠNĚ líbil.Jednou ta holka(markéta) pozvala mně a mojí kámošku (kláru),abysme se šli podívat na kopec nad ejich bývalou farmou,na kterým stály dva starý domy.Kámošky zajímal první,ale mě víc tzajímal ten druhej..Vlezla jsem dovnitř,ale na parapetu se mi zvrtla noha a já spadla a začla se kutálet z kope.dole pod oknem byl kravinec a nějaké "exkrementy"tam ještě naneštěstí zůstaly.Skutálela jsem se do kravince samozřejmě do té největší hromádky.A co horšího nabořila jsem do toho svojí úúžasně namalovanou držtičku.jinak jsem byla ůplbě suchá.uslyšela jsem chechtot.nade mnou stály moje dvě kámošky,samozřejmě i s mým idolem a mohly se potrhat smíchy.no děss


Andrea, 24 let -
Stalo se mi to tři roky na zpět, byla jsem v pátek odpoledne nakupovat v supermárketu a jak to v pátek chodí, všude plno lidí, nedalo se tam hnout, a já jsem najednou začala pociťovat, že se mi chce kakat, nevěnovala jsem tomu pozornost, ale nutkání bylo čím dála tím větší, to už jsem stála ve frontě k pokladně, říkala jsem si, že to musím vydržet, ale najednou jsem si prdla a s hrůzou zjistila, že kakám a nejde to zastavit, tak jsem tam stála mezi lidma a pokakala se, hanbou jsem se mohla propadnou, kalhoty jsem měla pné k prasknutí a taky jsem pěkně smrděla....co dodat, ostuda jako blázen, jen jsem slyšela lidi okolo, jak se mi posmívají, někteří měli poznámky, že jsem prase a tak různě, od té doby jsem v tom supermárketu nebyla.


Veronika
Jednou jsem šla ze školy a vdálce jsem uviděla svího idola.Chtěla jsem se před ním předvést a přeskočit louži která je nedaleko školy už pěkně dlouho.Tak jsem se rozběhla a plácla jsem sebou přímo do louže, ale louže to nebyla bylo to bahno.Můj idol ke mě přišel a řekl mi,že větší nemehlo než jsem já ještě neviděl.Cítila jsem se hrozně trapně.


Klaudia, 16 let -
Šla jsem do prádelny v dome vyprat prádlo.Veci jsem naházela na procházku.Když jsem se vrátila, všude bylo plno vody.Pračka vytekla. Začala jsem to dávat do porádku.Najednou si neco prišel preprat i muj idol.Vyndala jsem veci z pračky a šla je ven povesit.Když jsem vesela ručn ík, tak do me vrazil nejaký malý kluk, a jak jsem se pevne držela ručníku, srhla jsem svoje i ostatní prádlo.Sama jsem sebou také sekla.Idol se začal smát a já si sbalila veci a zmizela domu.


Radka, 29 let -
Sprchovala jsem se a manžel mi volal že akorát přijíždí k baráku (vracel se z Německa). Vyšla jsem ze sprchy a slyšela bouchnout vchodové dveře. V domění že to je manžel jsem otevřela dveře od bytu a když jsem slyšela jeho kroky na schodech řekla jsem do temné chodby baf. Kroky ustaly a mě to došlo že to není můj muž a dveře jsm rychle přibouchla. Nemusím popisovat že jsem stála v osvětlené předsíni a na sobě neměla vůbec nic. Dodnes nevím kterému ze sousedů jsem poskytla půlnoční pokoukáníčko.


Lenka 26 -
To co se mi stalo opravdu nema konkurenci.Bydlim v byte a moje okna jsou blizko dalsiho baraku.Nedavno,kdyz jsem si vyholila trisla,tak jednou dopoledne jsem sedela v obyvaku na sedacce a strasne me bolely trisla,protoze se mi tam po oholeni udelaly strasen pupinky.Tak jsems e rozhodla je vymacknout.Neuvedomila jsme si,ze mi do oken muzou videt z balkonu od naproti,tak jsem s roztahlyma nohama mackala pupinky a kdyz jsme zvedla oci uvidela jsme nekoho stat na balkone jak me pozoruje.Byl to kluk asi okolo 25 leta zamaval mi.Nejradsi bych se odstehovalaOd te doby ho velice casto potkavam a on se na me vzdycky tak priblble usmiva.Od te doby pouzivam zaluzie i ve dne.


Petra, 22 let -
Potřebovala jsem se něco naučit.Udělala jsem si kafe a učila se. Byl krásný letní den a mě to táhlo ven. Vzala jsem si na sebe minišaty, knížku a šla do nedalekého parku. Sedla jsem si na lavičku a učila se. Asi po hodině se mi chtělo dost čůrat. Rozhlédla jsem se, ale křovíčka byla v nedohlednu. Kolem samé vysoké stromy.Řekla jsem si, že to vydržím a dál se učila.Po chvíli tlak v močáku zesílil a já měla pocit,že to mám na krajíčku. Už jsem byla rozhodnutá, že až nikdo nepůjde,odskočím si za lavičku. Přibližoval se nějaký kluk. Čekala jsem až přejde. On si sedl na lavičku naproti mě a zapálil si.Čekala jsem to nejhorší, protože jsem to měla opravdu na krajíčku. Koukal po okolí a já se rozhodla, že jak se koukne jinam, trošku upustím.Trošku jsem poposunula zadeček dopředu, abych neseděla na minišatech, sedla si tak, abych to měla mezi prknama a čekala na vhodný okamžik.Měla jsem nohy u sebe, aby mi neviděl pod sukni.Neměla jsem kalhotky.Pár kapek jsem upustila. Pak jsem to zopakovala, ale už to nešlo zastavit.On se na mě pohoršeně podíval a já zrudla. Pak jsem se zvedla a utekla. Byl to trapas. Naštěstí jsem ho už nepotkala.


Mirka, 13 let -
Můj trapásek je docela čerstvý a bylo to docela trapný(o to tady jde=o).Byla jsem na obědě a měla jsem na sobě super boty na podpatku.Holky z naší třídy mi řekli,že chodím jako kačena a tak jsem se rozhodla,že se předvedu(hlavně před jedním klukem).Tak jsem tedy vykročila s tácem "jídla".Snažila jsem se o ladné krůčky,ale co se nestalo,špatně jsem se postavila na pravou nohu a podvrkla se mě...Hodila jsem přímo ukázkovou tlamu a po sobě jsem měla omáčku.Vypadala jsem příšerně!!!Celá jídelna se roztleska a ze všech koutů se na mě valil smích....ÚPLNĚ JSEM ZČERVENALA A NEVĚDĚLA JSEM JAK DÁL.TAK JSEM SE ZAČALA SMÁT TAKÉ......TO JSEM TO VYŘEŠILA,COO???=)Bruno, 29 let -
Jednou jsem se byl podívat v Praze na kancelář, kterou kdosi pronajímal, někde v centru. Dopředu jsem tam zavolal, že přijdu v asi v 9 hodin. Vejdu dovnitř, procházím to s nikde nikdo.Najednou se ozve spláchnutí a vyjde paní kolem 40-ti let. Trochu se začervenala, že jsem ji přistihl na záchodě. Představili jsme se a jde mi ukázat ty prostory. Otočila se a já viděl, že si za kalhotky přivřela sukni a ještě jde zřetelně vidět vložka. Neměl jsem sílu jí to říct. Pak jsme se rozloučili a domluvili se, že přijdu po obědě říct co a jak, že tam ona bude protože má přijít ještě pár lidí. Přišel jsem, a ona to tam chuděra pořád měla.....


Péťa, 23 let -
Jela jsem na kole z akcičky u vody.Byla hoďka po půlnoci, po dešti a tma jak v pytli, protože tam nebyla světla. Měla jsem opitou náladu, tak jsem si i zpívala. Nenapadlo mě ale, že takhle pozdě si půjde někdo zaběhat.Byl.Viděla jsem ho metr před sebou a narazila do něj. Byl to ukrajinec a nespadl. Já jo. Tohle bylo spíš směšný než trapný. Bylo mi trapně, až když jsem vysvětlovala, jak jsem přišla k těm odřeninám.


Ren, 17 let -
Čau lidi znáte to někdo vás chce a vy ho nechcete taj jsem si nechal napsat SMS od segry aby ta dotyčná osoba dala pokoj vždycky si půjčí mobil a čte si sms a když si je přečetla tak přišla ségra a Skočila na to ta kráva?No a bylo to ta osoba mi nedala pokoj do dneška ! Čau Ren Neswetter

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

můj idol se jmenuje Martin

(Jessica 13let, 20. 1. 2013 18:14)

Můj trapas se mi stal v páté třídě, kde jsem s nej. kámoškou dělala různé blbosti a jednou jsem jí vylezla ve třídě na záda. Pak se mnou kámoška vyšla na chodbu a já jsem jí žádala aby se mnou šla naproti, podívat se na rozvrh hodin na dveřích učebny Angličtiny ,kdy má můj idol hodinu...
Vtom můj idol vyšel z rohu a šel k nám, protože AJ měl hned po přestávce a já jsem nechtěla aby mě vyděl že jsem kámošce na zádech(přecejen to je šástlí) a začala jsem se vrtět ať mě kámoška pustí ale ona nic a tak mě můj idol vyděl jak se z ní pokouším slést.Můj idol se mi se svým kámošem začal smát a jak mě kámoška konečně pustila tak jsme běžely do třídy a začly jsme se tam smát taky... :D

trapas

(trapas, 15. 7. 2010 18:37)

jednou jsem se svym klukem sla k nemu domu(nikdo nebyl doma).libali jsme se a pak nejak doslo na TO...no a kdyz sme byli v nejlepsim,prisla domu jeho mama a videla nas!zacala kricet,uz sme se nikdy nevideli(nastesti)...

lena 18

(uýu, 28. 6. 2010 16:38)

tak to j e pěkny trapsa jak to nemohla cítit že se pochcala to je pakna čurakovina

ren 17

(emicek, 24. 5. 2010 20:52)

ja sem vubec nepochopila ten posledni trapas...jestli ste to nekdo pochopil tak mi ho prosim neak srozumitelne naapiste do komentaru dekuju

Tábor

(anonymky, 12. 5. 2010 8:25)

Byly sme na tanečním táboře bylo to tam fájn :)...jedné noci jsme meli hlídku a tu noc se to stalo...slyšeli sme nejaké zvuky ze stanu od vedoucích šly jsme se tam nenápadne podivat a tam sme je uvideli jak TO spolu delají hned se na nás podivalia řvali na nás at si hledíme sveho...a tak sme s kamoskou utekli do kroví a sly sme se smát :D smály sme se skoro až do ráná :Dnaší vedoucí nam rano řekli že to nebylo tak jak to vypadalo ale my jsme vedely že to tak bylo :Dnezapomenutelny tabor :D♥

hovno

(hovno, 10. 3. 2010 16:05)

hovno